Restaurace Pod Hradem
0,-
0,-
0,-
50,-
Penzion

Hledáte příjemné ubytování v klidném prostředí? Co tak ubytování v nově otevřeném penzionu Pod Hradem v malebném okolí hradu Helfštýn s širokými možnostmi pro aktivní vyžití.

Náš penzion vám zajistí dostatek soukromí a pohodlí, ať už strávíte noc na služební cestě, nebo se chystáte na dovolenou s celou rodinou.

Vyberte si ideální pokoj a rezervujte si jej na čísle 733 641 333 nebo na mailu pod.hradem@horestyn.cz. Pokud se u nás ubytujete na delší dobu, domluvíme se na individuální ceně.

Eso

cena: 1500,-/noc

V prostorném apartmánu Eso si užijete pobyt ve dvou i rodinnou dovolenou. Apartmán má 2 pokoje s lůžky až pro 4 lidi. Pronajímáme jej pouze celý.

K+J

cena: 500,-/osoba/noc

Dvoulůžkové pokoje Král a Kluk jsou samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastními vchody a se společnou koupelnou. Ideální pro rodinu nebo skupinku přátel. Pronajímáme je i jednotlivě.

cena: 1100,-/noc

Vyrážíte na romantickou dovolenou se svou drahou polovičku? Pokoj Dáma s manželskou postelí a koupelnou se sprchou zajistí tu správnou atmosféru pro váš pobyt.

 cena pro jednu osobu: 500,-/noc
cena pro dvě osoby: 1000,-/noc

Penzion pod Hradem nabízí také standartní ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s malou koupelnou. Pokoje pronajímáme i jednotlivcům.

Doporučujeme